کارآموزی شبکه های اجتماعی: شرایط مدت مزایا

کارآموزی شبکه های اجتماعی: شرایط مدت مزایا

آنچه در این مقاله می خوانید:

کارآموزی شبکه های اجتماعی

مطالب دوره کارآموزی شبکه های اجتماعی 

یکی از دوره هایی که در طرح مدرن کارآموزی برگزار می گردد دوره مدیریت اینستاگرام یا ادمین اینتستاگرام است. در ابتدا ببینیم منظور از ادمین اینستاگرام چیست و چه کارهایی باید انجام دهد و برای موفقیت در این امور باید چه مطالبی را بداند.

ادمین پیج یعنی چه؟

ادمین کلمه گرفته شده از ادمینیستریشن است که به صورت گسترده در کامپیوتر استفاده می گردد. فردی که وظیفه مدیریت و سروسامان دادن به کارها را در آن حوزه دارد ادمین می گویند. به طور مثال ادمین پیج هم وظیفه اش انجام کارهای مختلف مربوط به پیج ، از جمله طراحی پست و مدیریت ، تبلیغات و پاسخگویی را به عهده دارد.

 وظایف ادمین عمومی اینستاگرام به شکل زیر است :

تقویم ماهانه پست و استوری اینستاگرام

یکی از کارهای اولیه واساسی که باید در پیج انجام شود ایجاد تقویم برای تولید محتوا و مشخص شدن روال کار پیج است . باید مسیر حرکت و تولید محتوا مشخص شود و نقطه ای که الان در آن هستیم و هدف نهایی و مدت زمان رسیدن به هدف مشخص شود .احتمالاً اولین اقدام برای تولید محتوا، تقویم ماهانه محتوا میباشد. بدین صورت که اول هر ماه بر اساس تاریخ های آن ماه، پست ها و استوری ها را برنامه ریزی میکنیم و اگر مناسبت خاصی هم در آن ماه بود که میشد ازش استفاده خاصی کرد، آن را هم لحاظ میکنیم.

وبینار ۵۰ گام ابتدایی اینستاگرام 

جذب فالوور هدفمند برای پیج

شما بهترین محتوا را هم داشته باشید تا مخاطب نباشد ، فایده ای ندارد. پس جذب فالوور مخاطب ما بسیار مهم است. روی کلمه فالوور مخاطب ما تاکید می کنم . زیرا مخاطب فیک و یا مخاطبی که با پیج ما همخوانی ندارد نه تنها کمکی نمی کند بلکه با پایین آوردن نرخ درگیری مخاطب باعث کمتر دیده شدن پست ها و پیج می گردد.خب یکی از دغدغه های صاحبان پیج ها، افزایش فالوور هست و اگر هدفمند هم باشد که خیلی عالی میشه! پس یکی دیگه از کارهای ادمین های اینستاگرام جذب فالوورهای هدفمند بر اساس تکنیک هایی هست باهاش این کار را میکنند و یا استفاده از ربات های ایرانی و خارجی …

تولید محتوا برای اینستاگرام
تولید محتوا برای اینستاگرام

تولید محتوا برای پست و استوری

مخاطب برای دیدن محتای تولیدید ما وارد پیج می شود . پس باید وسایل کسب رضایتش را با ایجاد پست های عالی فراهم کنیم . تا بعد از بازدید از پیج ما باز هم به پیج بازگردد .خب اصلی ترین مرحله میشه گفت تولید محتوا هستش که به صورت عکس و یا ویدئو میباشد. هر چه کار حرفه ای تر باشه کاربران صفحه شما، دید حرفه ای نسبت به کار شما پیدا میکنند. مثلاً بهتره اگر از محصولات خود عکس میگیرید، عکاسی حرفه ای روی آنها انجام شود و عکس ها ادیت مناسب و حرفه ای داشته باشد و یا ویدئوها هر چقدر زیباتر ساخته شود، بیشتر جلب توجه میکند. پس در یک جمله تولید محتوا حرفه ای را جدی بگیرید.

وبینار ۵۰ گام نهایی اینستاگرام

پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت ها

همه تلاش پیج در رسیدن به مرحله درگیر شدن مخاطب با پیج و درخواست داشتن یا ایجاد تقاضا و سوال است . پس جواب دادن سریع و درست سوالات بسیار مهم است .ادمین صفحه میتونه مسئولیت پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت ها را هم قبول کنه البته که ما پیشنهاد میکنیم که حتی شده روزی نیم/یک ساعت خود شما و یا یکی از تیم خودتان زمان بگذارد و پاسخ پیام ها را بدهد چرا که قطعاً ادمین صفحه شما، اطلاعات فنی پاسخگویی سوالات مطرح شده را در حد شما ندارد پس خیلی بهتر است که خودتان این مسئولیت را قبول کنید و برای کار خود کمی دل بسوزانید.

ایجاد کمپین های تبلیغاتی

یکی از راههای گرفتن مخاطب هدف تبلیغ هدفمند و درست است. همانطور که گفته شد تبلیغ هدفمند و درست. این دو شرط باعث موفقیت و یا شکست تبلیغ می شودند. پی باسد با اطلاعات لازم و شرایط ایجاد کمپین موفق آشنا باشید.خب اینکه بگیم کمپین تبلیغاتی چی هست و چی نیست که خیلی مفصله! ولی اگر شما بخواهید معمولاً ادمین های حرفه ای (دقت کنید حرفه ای) قابلیت ساخت کمپین و مدیریت آن را دارند و هر کمپینی یک هدفی دارد که سعی میکند شما را به آن هدفتان برساند.

تبلیغات در صفحات دیگر و اینفلوئنسر مارکتینگ

یکسری افراد در اینستاگرام با هدف گرفتن تبلیغات کار می کنند و به آنها اینفلوءنسر  می گویند . هر کدام از این افراد در زمینه خاصی فالوور دارند . پس هر جایی نباید تبلیغات داشت. اگر بودجه ای برای تبلیغات در نظر داشته باشید میتوانید آن را به ادمین خودتان بگویید تا او برایتان بهترین تبلیغ و یا اینفلوئنسر مارکتینگ را بررسی و سپس به شما پیشنهاد کند.

کارهای ادمین اینستاگرام
کارهای ادمین اینستاگرام

کارهای ادمین پیج اینستاگرام چیست؟

۱- انتشار محتوا (پست و استوری) شامل عکس و ویدیو (IGTV) به صورت مستمر و منظم
۲- نوشتن کپشن‌های متناسب با محتوا
۳- استفاده از هشتگ‌های مفید و هدفمند
۴- مشاوره و راهنمایی کارفرما
۵- پاسخگویی به پیام‌های دایرکت و واکنش‌های کاربران به استوری‌ها
۶- پاسخگویی به کامنت‌ها
۷- حذف کامنت‌های توهین‌آمیز (offensive)
۸- یک ادمین اینستاگرام باید سعی کند با روش‌های مختلف لایک پست‌های پیج را افزایش دهد.
۹- آشنایی با روش‌های افزایش view برای ویدیوها
۱۰- افزایش فالوور واقعی و هدفمند
۱۱- سعی در حفظ امنیت پیج ایسناگرام (انجام راه‌های جلوگیری از هک شدن اکانت)
۱۲- اعمال تغییرات دوره‌ای در قسمت بیو و تصویر پروفایل
۱۳- آشنا بودن با نرم‌افزارهای گرافیکی (photoshop و illustrator)
۱۴- آشنایی با نرم‌افزارهای ادیت کلیپ و ویدیو
۱۵- افزایش تعامل پیج (Engagement Rate Optimization)
۱۶- آشنایی با راه‌های متنوع تبلیغات و انجام آن‌ها برای افزایش فالوور و بازدید از پیج
۱۷- مذاکره با اینفلوئنسرها یا بلاگرها برای درج تبلیغات در پیج آن‌ها
۱۸- آشنایی با زبان انگلیسی در حد متوسط
۱۹- داشتن خلاقیت و ایجاد محتواهای جدید و غیرتکراری

۲۰-حفظ امنیت پیج و فالوورها

این وظایف به طور کلی مطرح شدند و می‌توان آن‌ها را به عنوان وظایف عمده یک ادمین مطرح کرد. البته فردی که به صورت تخصصی کار کند، ممکن است فعالیت‌های دیگری هم انجام دهد.

چطور ادمین  اینستاگرام شویم؟

اطلاعات به صورت پراکنده در اینترنت موجود هستند حال با منابع رایگان و یا پولی. اما جمع بندی و بکارگیری این منابع و رفع اشکال کار نیاز به داشتن یک مربی و تحلیل کار ما دارد. این کار توسط مدرسان و همکاران ما در طرح مدرن انجام می گردد.  چگونگی ادمین شدن در اینستاگرام نیز نیاز به تمرکز دارد چون قرار است به تخصص شما تبدیل شود. موارد که بر روی آموزش آنها به شما تاکید می کنیم و طی کار فرا می گیرید به شرح زیر هستند:

 • به اپلیکیشن اینستاگرام و تمامی قابلیت های آن مسلط شوید.
 • کار با این شبکه اجتماعی از طریق وبسایت اینستا را بخوبی فرا بگیرید.
 • با نحوه عملکرد ربات ها آشنا شوید.
 • با روش های مختلف افزایش فالوور بخوبی آشنا و از تمامی آنها استفاده کنید.
 • با هشتگ و کاربرد آن و نحوه استفاده از هشتگ ها  بخوبی آشنا شوید.
 • کپشن های پست پیج هایی که متعلق به بلاگرها و رقبا هستند را رصد کنید تا ایده های جدید بدست بیاورید.
 • استوری اینستاگرام را بخوبی درک کنید.
 • با یک نرم افزار گرافیکی مانند Photoshop یا Illustrator کار کنید و به آن تسلط نسبی پیدا کنید.
 • در سطح اینترنت مقالات زیادی به انگلیسی و فارسی در زمینه اینستاگرام وجود دارد. از آنها به رایگان بهره ببرید. پیشنهاد می کنیم از منابع انگلیسی استفاده کنید.
 • پیج های خلاق را فالو کنید تا همیشه برگ جدید برای کارفرمای خود رو کنید.
 • افراد حرفه ای کار خود را با کپی برداری شروع کرده اند. شما هم در ابتدای راه ایده های خلاقانه را کپی کنید. ایرادی ندارد.
 • انواع پروفایل را بخوبی بشناسید.
 • از ابزار آمارگیر اینستاگرام حداکثر استفاده را بکنید.
 • ابزار های طراحی پست و ویدئو بامئبایل را بشناسد و توانایی کار با آنها را داشته باشد.

اینها چند قدم پایه چگونگی ادمین شدن در اینستاگرام می باشد. شما می توانید با جستجو در گوگل راه های بیشتری را نیز پیدا کنید. اما در نظر داشته باشید که خلاقیت و نوآوری می تواند وجه تمایز شما و در نتیجه باعث افزایش حقوق شما به عنوان ادمین یک پیج اینستاگرامی شود.

هزینه دستمزد ادمین اینستاگرام
هزینه دستمزد ادمین اینستاگرام

دستمزد ادمین اینستاگرام چقدر است؟

جواب این سوال هم مثل سوال قبلی باز هم بستگی به شما داره که چه خدماتی میخواهید. اصلاً بذارید یه مثالی بزنم خیلی شفاف تر بشه، یکی به عنوان مثال ماهانه ۵ عدد پست عکسی میخواد همراه با جذب فالوور و دیگری ماهانه ۲۰ عدد پست عکس و فیلم میخواد همراه با جذب فالوور؛ خب به نظر شما قیمت این دو، یکی هست؟ قطعاً خیر! چونکه زمان و انرژی ای که برای نفر دوم گذاشته میشه بیشتر است پس قطعاً هزینش هم بیشتر است.
معمولاً هزینه به صورت ماهانه و یا طی یک قرارداد سالانه دریافت میشود. دقت کنید که چون این کار خدماتی هست پس قیمت ثابتی نداره البته قیمت ها خیلی متفاوت نیست ولی بر اساس کیفیت کار ممکن قیمت های مختلفی را دریافت کنید که پیشنهاد میکنیم نمونه کارهای آن شخص یا شرکت را هم مشاهده کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. البته اینکه میگن هرچقدر پول بدی، همانقدر آش میخوری هم اینجا صدق میکنه چون بالاخره کار حرفه ای، پول حرفه ای هم میخواد.

آیا گرفتن ادمین اینستاگرام قابل اعتماد است؟

اگر منظور شما اینه که پیج شما دزدیده نشود و البته منظور از دزدین اینه که پیج را بهم پس نده و یا اینکه در آینده دیگه مدیریتشو نتونم پس بگیریم و به مشکل بخورم!خب حالا باید بگم که بله قطعاً میتونه این کار رو کنه! شاید بگید چاره چیه؟

خوب برای راحتی خیال از کار ادمین سعی کنید خودتان اطلاعات اولیه را به دست آورید و بدانید در حال انجام چه اموری است و مدیریتش کنید.

روحیه انتقاد پذیری بالا

یکی از ویژگی های شخصیتی ادمین اینستاگرام باید روحیه انتقاد پذیری بالا باشد. شما هر چقدر هم که از نظر خودتان محتوایی منحصر به فرد تولید کرده باشید، باز هم کسانی هستند که بخواهند از کارتان ایراد بگیرند و آن را کوچک بشمارند. شما باید آماده تمام این انتقادها باشد و آنها را چه درست باشند و چه نادرست بپذیرید و پشت سر بگذارید.
البته برخی از همین انتقادها هم باعث می شوند که شما بتوانید پیج تان را رشد بدهید. این کار هم یکی وظایف ادمین اینستاگرام است. شاید با خودتان بگویید که این نکته آنقدر هم مهم نیست، اما برخی اوقات نظرات کاربران حتی تا جایی رویتان تاثیر می گذراند که ممکن است سرد شوید و نخواهید که ادامه دهید. برای همین یکی از وظایف تان این است که از کنار انتقادهای نادرست بگذرید و انتقادهای درست را به کار بگیرید. پس این نکته را هم جزئی از وظایف ادمین اینستاگرام بدانید و به آن عمل کنید.

خیلی ها می پرسند که درآمد ادمین های اینستاگرام چقدر است؟ شما بسته به نوع پیج تان و اینکه چقدر تبلیغات می گیرید یا محصولی را می فروشید، درآمدتان مشخص می شود. اما در هر صورت تلاش کنید که وظایف ادمین اینستاگرام را به خوبی انجام دهید تا در نهایت بتوانید به یک درآمد عالی و بی نظیر برسید.

کارآموزی طرح مدرن
کارآموزی طرح مدرن

مدت زمان دوره کارآموزی در طرح مدرن:

مدت زمان این دوره ۱ ماه است که طی این مدت شما یک پیج را از ابتدا راه اندازی کرده و به تولید محتوا می پردازید و مدیرت کرده و رشد می دهید. پیشنهاد ما به کارآموزان این است که خودشان پیجی را برای فروش یا تبلیغ در زمینه ای که خودشان علاقمند به کار در آن هستند شروع کنند. تا هم زمینه کسب درآمد برایشان فراهم شود و هم انگیزه بالایی برای کار داشته باشند.

روش برگزاری دوره کارآموزی:

آموزشها از طریق شرکت در وبینار ها داده می شود و از طریق واتساپ به سوالات پاسخ داده می شود و مشورت های لازم به افراد به صورت روزانه انجام می شود . در طی دوره تهیه تقویم محتوا ، تحلیل رقبا و تعیین همکاران انجام می گردد و برنامه ریزی بر اساس روال طبیعی رشد در میان رقبا بررسی شده و تعیین هدف می گردد. این تحلیل ها و عوامل زمینه ساز موفقیت پیج هستند و کار شما را از رقبا متمایز خواهند کرد.

چند نمونه دوره آموزشی :

دوره آموزشی صفر تا صد اینستاگرام:راه اندازی و کسب درآمد از Instagram(ایران آکادمی)

مبلغ دوره:۸۹۰هزارتومان

مدت دوره:۸ ساعت

سرفصل های ارائه شده در دوره مجازی

صفر تا صد اینستاگرام:

 • اینستاگرام چیست و اهمیت آن در بازاریابی
 • چگونه یک پیج راه اندازی کنیم
 • انتخاب نام برای پیج
 • آشنایی با تنظیمات اینستاگرام
 • ساخت یک بایو حرفه ای
 • نحوه ایجاد اکانت بیزنسی
 • معرفی گزینه ها و ابزارهای اینستاگرام
 • اصول ارسال پست و استوری
 • آشنایی با بخش اینساید
 • چگونگی یافتن پیج های هدف
 • چگونه هشتگ مناسب بیابیم
 • تکنیک های تولید محتوا و اصول آن
 • مروری بر بازاریابی محتوا
 • ایده ها و روشهای تولید محتوای اصولی
 • تکنیک ها و روش های افزایش بازدهی پیچ
 • آشنایی با فتوشاب جهت ساخت پست
 • مروری بر نرم افزارهای کاربردی برای اینستاگرام

دوره غیر حضوری بازاریابی اینستاگرام (خانه فناوری تهران)

مبلغ دوره:۱.۵ میلیون تومان

مدت دوره:۱۵ ساعت

سرفصل های دوره:

آموزش اصول اینستاگرام:

 • راه اندازی پیج و بیزینس کردن آن
 • آشنایی با نگارش بیو استاندارد و عنوان صفحه
 • درج پست و IGTV , لایو استوری و هایلایت
 • آشنایی با اینگیجمنت، لایک, کامنت, ویوو,دایرکت و …
 • آموزش بخش آمار اینستاگرام insights و آنالیزهای آن (Save – Send- Share – Reach – Impressions … )
 • آمار و آنالیز
 • آمار و آنالیز پست ها
 • آمار و آنالیز تبلیغات
 • آشنایی با هشتگ گذاری حرفه ای
 • آشنایی با روش های تولید محتوا در اینستاگرام
 • آشنایی با نرم افزار های گرافیکی تولید محتوا (ویرایش و طراحی تصاویر, افکت گذاری و فیلتر عکس, کم حج کردن تصاویر و …)
 • آموزش نرم افزار Canva
 • ارایه نسخه پریمیوم Canva به شرکت کنندگان دوره
 • آموزش inshot
 • آشنایی با نرم افزار های ویدئویی و ساخت انیمیشن (نرم افزارهای ساخت اسلایدشو, ساخت انیمیشن, ویرایش ویدئو, ساخت زیرنویس و …)
 • آموزش مقدماتی فتوشاپ برای اینستاگرام
 • آشنایی با نرم افزارهای صوتی و ویرایش صدا
 • نرم افزار ها و سایت های مدیریت اینستاگرام (انتشار اتوماتیک محتوا, مدیریت پیج, و…)
 • سایر نرم افزا های مفید
 • سئو اینستاگرام و حضور در اکسپلور و نتایج جستجو آن
 • آشنایی با الگوریتم و هوش مصنوعی اینستاگرام
 • اتفاقات پشت صحنه بعد درج پست در صفحه
 • نکات اصولی بیو و صفحه پروفایل
 • آنالیز هشتک و استخراج کلمات کلیدی
 • استفاده از کلمات کلیدی در تصاویر
 • فروش در اینستاگرام
 • روش های تبلیغات در اینستاگرام
 • یافتن بهترین پیج های مناسب برای تبلیغات
 • آنالیز پیج جهت تبلیغات و آنالیز و رهگیری تبلیغات
 • تبلیغات بنری
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
 • معروف ترین ایفلوئنسرهای ایرانی و خارجی اینستاگرام
 • بازاریابی ویروسی
 • آنالیز پیج اینفلوئنسرها
 • برگزاری مسابقه و قرعه کشی
 • روش های برگزاری مسابقه
 • نرم افزارهای برگزاری قرعه کشی و شمارش منشن و کامنت
 • روشهای تبادل در ایستاگرام
 • جریمه ها و روش های غلط فعالیت در اینستاگرام
 • تکنیک فالو آنفالو
 • روش های جلوگیری از جریمه شدن
 • شادوبن
 • اکشن بلاک
 • ساسپند شدن و بسته شدن پیج
 • کپی کردن پست ها
 • نرم افزارهای ذخیره کردن تصاویر و ویدئوها در اینستاگرام
 • تبلیغات کامنتی زیر پست ها
 • تبلیغات دایرکتی
 • آشنایی با ربات های اینستاگرامی (مضرات و فواید)
 • امنیت پیج
 • نکات دریافت تیک آبی اینستاگرام
 • هوشمندسازی اینستاگرام
 • روش های ارسال اتوماتیک و زمانبندی پست ها در صفحه
 • دایرکت اتوماتیک
 • آشنایی با روش های اتصال وبسایت به اینستاگرام
 • انتشار اتوماتیک پست های اینستاگرام در وبسایت ها
 • ارائه افزونه های پولی ارسال اتوماتیک محتوای سایت (به رایگان)

دوره آموزش اینستاگرام به زبان ساده(اقتصاد آنلاین)

 • اهمیت بازاریابی در شبکه های اجتماعی
 • اهمیت بازاریابی در اینستاگرام ، بخصوص در ایران
 • ساخت و بهینه سازی پروفایل اینستاگرام
 • انتخاب نام و Username
 • انتخاب عکس مناسب
 • نوشتن بیوگرافی مناسب
 • نوشتن Call to Action و قراردادن لینک مناسب
 • تنظیمات و امکانات اینستاگرام
 • اکانت بیزینسی چیست؟
 • تولید محتوا
 • کاربرد اینستاگرام
 • معرفی انواع محتوا برای اینستاگرام
 • تولید محتوا برای اینستاگرام
 • بهتریم پستهای اینستاگرام
 • زمان ارسال پست
 • افزایش فالوور در اینستاگرام
 • هشتگ ها
 • تبلیغات
 • شرکت های تبلیغاتی خوب هستند یا خیر
 • اینفلوئنسرها
 • رهایی از بلاک شدن
 • سایتهای های ارسال پست اتوماتیک
 • ربات ها
 • ابزارهای تولید محتوا و کمکی آمار دهنده
 • مدل هایی که فالوورها را به صورت ویروسی افزایش می دهد
 • نرم افزارهای یاری کننده فعالان اینستاگرام
 • داشتن فالوورهای بیشتر در اینستاگرام
 • Instagramming‎ می تواند مشتری های شما را شادتر کند
 • تبدیل مخاطبین اینستاگرام به مشتریان
 • ابزارهای اینستاگرام
 • استفاده از قدرت اینستاگرام برای افزایش لیست ایمیل شما
 • تقویت راهبرد رسانه های اجتماعی
 • کمپین اجتماعی احساسی راه اندازی کنید

دوره ۰ تا ۱۰۰ کسب و کار در اینستاگرام (انار)

مبلغ دوره:۹۵۰ هزار تومان 

مدت دوره :۱۲ ساعت

 • مقدمه دوره (نقشه مسیر و نکات مهم)
 • صحبت های مدرس دوره
 • بررسی آمارهای مهم درباره اهمیت اینستاگرام
 • آموزش مقدماتی اینستاگرام
 • آموزش ساخت حساب کاربری و ثبت نام اینستاگرام
 • آموزش افزودن چند حساب کاربری همزمان
 • آموزش قراردادن استوری های جذاب
 • آموزش قراردادن لایو و نکات پخش زنده
 • ارتقا به پیج کریتور یا بیزینس (پروفایل حرفه ای اینستاگرام)
 • بررسی محیط اینستاگرام
 • نکات امنیتی در اینستاگرام
 • چگونه امنیت خود را ۱۰ برابر افزایش دهیم؟
 • شغل تامین امنیت در اینستاگرام
 • تکمیل پروفایل
 • ساختار سازی حرفه ای پیج
 • بازدهی پروفایل را تا ۱۰ برابر افزایش بده
 • تکنیک های تکمیل پروفایل که تاثیر گذار است
 • یه ادمین پیج اینستاگرام باید چه کارهایی انجام بده؟
 • امنیت پیج اینستاگرام
 • نکات تامین امنیت
 • درباره شغل تامین امنیت اینستاگرام
 • در برابر نفوذ و هک مقاوم باشید
 • نقش ربات ها و اپ های اتوماسیون
 • نکات کامل برای انتخاب درست Username و…
 • محتوا چیست؟
 • اصول ۵ گانه تولید محتوا
 • محتوای ویروسی و وایرال
 • چگونه با محتوا جذب کنیم؟ فروش عالی با تولید محتوا
 • معرفی ایده های جذاب برای تولید محتوا در شغل های مختلف
 • اصول هشتگ گذاری و تکنیک های که باید بدانید
 • تقویم محتوایی و نحوه صحیح برنامه ریزی آن
 • برنامه ۳۰ روزه برای تولید محتوا (برای اینکه بدانید دقیقاً چه کنید)
 • آموزش تدوین ویدیو با گوشی ، اینشات، پیکس آرت، لوگو موشن و…
 • تکنیک لوگوموشن و ساخت تیزر برای شروع ویدیو
 • تکنیک های زیرنویس و تکنیک موزیک بدون لایسنس
 • قانون های عجیب اینستاگرام در محتوا
 • با این محتواها اکسپلور رو فتح میکنی
 • آموزش عکاسی با موبایل
 • تکنیک ها و حرفهای در گوشی
 • و مواردی که بدلیل اهمیت آن قابل ذکر نیستند.
 • مخاطب هدف ما کیست؟ (طراحی پرسونا مخاطب)
 • روش های افزایش فالوور اینستاگرامی به صورت طبیعی
 • ارتباط سازی و قبیله سازی در اینستاگرام
 • حرفه ای ها چگونه با مخاطب خود ارتباط می گیرند؟
 • بررسی و تحلیل مخاطبان پیج و آموزش کامل insights اینستاگرام
 • ابزارهای آنالیز پیج اینستاگرام (ابزارهای آنلاین)
 • آشنایی با الگوریتم های اینستاگرام و نحوه کار هرکدام
 • سرنخ های اینستاگرام در رابطه با هوش مصنوعی
 • چگونه تبلیغات کنیم؟ تکنیک های کامل برای بهترین اثر از تبلیغات
 • چگونه مسابقه برگزار کنیم؟ کمپین های اینستاگرامی
 • پاسخ به سوالات رایج ادمین ها و نحوه برخورد با کارفرما
 • محدودیت های اینستاگرام چیست؟
 • نباید های اینستاگرامی (اینکارا رو هیچ وقت انجام نده)
 • و مواردی که از گفتن آن در سرفصل ها معذوریم…

دوره تخصصی اینستاگرام(دایان تبلیغ)

مبلغ دوره :

مدت دوره:

سر فصل های دوره تخصصی اینستاگرام

 • مقدمه
 • تاریخچه
 • چـــــرا اینستاگرام
 • آمـــاری از اینستاگرام
 • فرمول موفقیت در اینستاگرام
 • هدایت به اینستاگرام
 • برنامه اینستاگرام
 • تبدیل پروفایل به بیزینس
 • معرفی و آموزش بخش های پروفایل اینستاگرام
 • آموزش نوشتن یک bio حرفه ای
 • اتصال به سایر شبکه های اجتماعی
 • مدیریت همزمان چند پیج
 • مدیریت فعالیتها

بازاریابی در اینستاگرام

 • روش Follow , unFollow
 • تبلیغات اسپانسری
 • انواع تبلیغات در پیج ها
 • دایرکت تبلیغاتی
 • مشارکت و تبادل تبلیغ و شات
 • آموزش کامل اینفـــلوئنسر مارکتینگ (انــواع اینـــفلوئنسر ، چطور یک
 • اینفلوئنسر یا فرد تأثیرگذار مناسب برای خود پیدا کنیم؟ ، مزایا و معایب)

معرفی و تعریف شاخص های کلیدی عملکرد

معرفی و استفاده ابزار تحلیل اینستاگرام

 • معرفی Insights اینستاگرام
 • تعریف انواع متریک های سطح ۱ و سطح ۲
 • معرفی برخی ابزارهای تحلیل رایگان و غیر رایگان معروف
 • نحوه تحلیل اطلاعات

ترفندهای برندسازی و فروش با اینستاگرام

 • چه کارهایی در اینستاگرام درآمد بیشتری دارند؟
 • مهمترین راز کسب درآمد از اینستاگرام
 • انواع روش‌های رایگان و هوشمندانه افزایش فالوور اینستاگرام
 • انواع روش‌های علاقه‌مندسازی فالوورهای اینستاگرام
 • تکنیک‌های حرفه‌ای استوری اینستاگرام
 • بایدها و نبایدهای کار با ربات اینستاگرام
 • اپلیکیشن‌های کاربردی تولید محتوا در اینستاگرام

مباحث تکمیلی دوره

 • روش های افزایش فالوور و انگیجمنت
 • مباحث مربوط به خرید فالوور و لایک و کامنت
 • چطور فالوور و انگیجمنت واقعی را از فیک تشخیص دهیم؟
 • بررسی الگوریتم های جستجو  ، Top Post و Explore در اینستاگرام
 • آموزش پیدا کردن سلیقه و تولید محتوا کاربرپسند
 • الگو برداری از محتوای دیگران
 • شبکه سازی دیجیتال با اینفلوئنسرهای حوزه
 • ترفندهای درگیر کردن مخاطب
 • بررسی اجمالی الگوریتم نمایش
 • ویرایش و اصلاح نتایج
 • مباحث مربوط به شِیرینگ
 • معرفی وآشنایی با رباتهای اینستاگرام
 • آشنایی با مباحث امنیتی پیج
 • آشنایی با محدودیتها (جلوگیری از بلاک شدن پیج)

آموزش جامع ترفندهای بازاریابی با اینستاگرام

 • پرطرفدار ترین مدل‌های پست در اینستاگرام
 • در چه زمینه‌هایی در اینستاگرام فعالیت کنیم که سود بیشتری داشته باشد؟
 • بهترین مخاطبان هدف در اینستاگرام
 • استراتژی‌های انتخاب نام اکانت اینستاگرام
 • استراتژی‌های انتخاب عکس، نوشتن توضیحات و انتخاب لینک بیو
 • انواع روش‌های ۱۰۰ در ۱۰۰ کاربردی افزایش فالوور اینستاگرام
 • استراتژی‌های استفاده از هشتگ در اینستاگرام
 • آموزش کامل تنظیم روبات اینستاگرام
 • بهترین کانال‌های تبلیغاتی برای افزایش فالوور اینستاگرام
 • انواع روش‌های ساخت محتوای جذاب و حرفه‌ای برای اینستاگرام
 • اتوماتیک سازی ارسال مطالب سایت به اینستاگرام
 • زمان بندی ارسال پست در اینستاگرام و بهترین زمان‌های ارسال پست
 • انواع روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام

تولید محتوا اینستاگرامی

 • اصول تولید محتوا اینستاگرامی
 • معرفی انواع محتوا اینستاگرامی
 • معرفی استاندارد های پست ها و استوری اینستاگرام

پست تصویری

 • از کجا تصویر جذاب برای پست پیدا کنیم؟
 • چگونه تصویر جذاب برای پست تولید کنیم؟
 • معرفی و کار با اپلیکیشن های ساخت و ویرایش تصویر

ویدئویی

 • چه موضوعاتی برای ویدئوهای اینستاگرام مناسب هستند؟
 • اصول تهیه ویدئو برای اینستاگرام
 • معرفی و کار با نرم افزارهای ساخت و ادیت فیلم برای اینستاگرام

کپشن

 • اصول کپشن نویسی حرفه ای در اینستاگرام

هشتگ

 • هشتگ چیست؟
 • اصول نگارشی و ساختار هشتگ
 • کاربردهشتگ
 • موارد استفاده از هشتگ‌
 • امکانات هشتگ در اینستاگرام
 • چگونه از هشتگ در اینستاگرام استفاده کنیم؟
 • دسته بندی هشتگ ها  در اینستاگرام
 • ساخت هشتگ اختصاصی  برنــد
 • اصول و نکات استفاده از هشتگ ها در پست ها

مباحث تکیملی تولید محتوا اینستاگرامی

 • پست های آلبومی ها و نکات مرتبط
 • موضوعات جذاب برای پست های اینستاگرام
 • نکات و ترفند ها
 • فرکانس ارسال  پست و استوری
 • ارتباط با مخاطب و درگیر کردن آن
 • مباحث مربوط به لایک و کامنت

استوری

 • معرفی قابلیت های استوری های اینستاگرام
 • معرفی و آموزش کامل امکـانات استــــوری
 • ایده هایی برای استفاده از استوری های اینستاگرام
 • ایجاد جذابیت با افکت های استوری ها
 • معرفی انواع استیکرهای اینستاگرام
 • ترفندهای استوری اینستاگرام
 • زمانبندی و تعداد انتشار استوری ها
 • چگونگی استفاده از استوری برای برند

لایو اینستاگرام

 • چطور یک لایو/لایوچت اینستاگرام برگزار کنیم؟
 • قابلیت های لایو اینستاگرام
 • مراحل اجرای لایــــو
 • ایده های استفاده از لایو

تلویزیون اینستاگرام IGTV

 • ویژگی و مزایای تلویزیون اینستاگرام
 • چطور از تلویزیون اینستاگرام استفاده کنیم

نخبگان اینستاگرام(مهرداد حیدری)

مبلغ دوره :۱.۹ میلیون تومان 

مدت دوره:۵.۵ ساعت

 • شروع کار با اینستاگرام
 • مقدمه‌ای بر امکانات شبکه اجتماعی اینستاگرام
 • نکات و اصطلاحات اینستاگرام که نمی دانید
 • ۳ تکنیک انتخاب نام اکانت مناسب
 • نکات مهم در انتخاب عکس پروفایل اینستاگرام
 • محدودیت هایی مهم اینستاگرام که باید بدانید
 • اشتباه هات بزرگ در فعالیت اینستاگرام
 • حرفه ای نمودن پیج اینستاگرام
 • در توضیحات بیو چه بنویسیم که افراد را ترغیب کند ما را فالوو کنند؟
 • شناخت انواع فالورها
 • فالور طبیعی
 • فالور فیک
 • فالور واقعی
 • چطور متوجه شویم چند بار روی لینک بیو کلیک شده است؟
 • ایده‌های خلاق و جذاب برای تولید محتوا اینستاگرام
 • افزایش فالور واقعی، لایک، کامنت
 • شناخت لایک ها
 • رازهایی در مورد انتخاب هشتگ‌های مناسب + ابزار انتخاب هشتگ
 • تولید محتوا
 • ایده های تولید محتوا برای پست
 • زمان و تعداد مناسب پست گذاری در طول روز
 • استوری و تاثیر آن بر مخاطب
 • ایده های تولید استوری
 • سرویس تبلیغات
 • نحوه صحیح برگزاری مسابقه در ۶ مرحله
 • معرفی امکانات مختلف استوری اینستاگرام
 • روش‌های خلاقانه تولید محتوا برای استوری اینستاگرام
 • آموزش ساخت ویدیو جذاب
 • آموزش ساخت تصاویر جذاب
 • چطور و کجا تبلیغ کنید؟
 • چطور باید تبلیغ کنید؟
 • کدام پیج ها برای تبلیغات کاربردی هستند؟
 • لیست ۱۱۰۰ پیج برای تبلیغ با دسته بندی های:
 • سبک زندگی
 • سفر و گردشگری
 • فیلم و سینما
 • تغذیه و سلامت
  تکنولوژی و گیم
 • سرگرمی
 • آموزش و یادگیری
 • ترفندها
 • مالی و سرمایه گذاری
 • ورزشی
 • زبان و ادبیات
 • مد و زیبایی
 • موسیقی
 • آموزش و کسب و کار
 • روانشناسی
 • اخبار
 • خانه و معماری
 • آشپزی و غذا
 • طنز و کلیپ
 • خودروو حمل و نقل
 • اطلاعات عمومی
 • عکاسی و هنر
 • خانواده و کودک
 • چگونه از تبلیغات رقیبان تان مطلع شوید؟

دوره آموزش کسب درآمد از اینستاگرام پیشرفته(همیار آکادمی)

 مبلغ دوره: ۴ مییون تومان

مدت دوره :۹ ساعت

جلسات دوره

 

 • اصول ایجاد یک اکانت اینستاگرام حرفه‌ای
 • مفاهیم و قواعد مهم که باید در اینستاگرام‌تان حتما پیاده‌سازی کنید
 • اصول ایجاد یک اکانت اینستاگرام حرفه‌ای
 • آناتومی نام و بایو
 • تحلیل اینسایت با رویکرد افزایش بازدهی
 • استراتژی برندنیگ در اینستاگرام
 • ساخت محتوای پولساز در اینستاگرام
 • چطور با تنها ابزار خود یعنی محتوا فالوور جذب کنیم و درآمد داشته باشیم؟
 • ساخت محتوای پولساز در اینستاگرام
 • لایو
 • ویدئو های موثر
 • استوری
 • تکنیک‌های افزایش فالوور اینستاگرام
 • ایده‌هایی فوق‌العاده و اصولی برای افزایش فالوور واقعی و هدفمند در اینستاگرام
 • راه‌های رایگان و جدید افزایش فالور
 • استراتژی ساخت تبلیغات گسترده
 • استراتژی تبلیغات اینفلوئنسر
 • سناریو ساخت استوری و پست تبلیغاتی
 • نحوه‌ی نگارش سناریو اینفلوئنسر
 • تجربه‌های ۱.۵ میلیاردی تبلیغات
 • نحوه‌ی انتخاب پیج و اینفلوئنسر مناسب
 • اینستاگرام ویژه‌ی ولاگرها
 • چطور یک ولاگر تاثیرگذار در اینستاگرام شویم؟
 • آموزشی ولاگری و کسب درآمد از ولاگری در اینستاگرام
 • اینستاگرام ویژه‌ی کسب و کارها
 • چطور یک کسب و کار را به صورت کامل در اینستاگرام اجرا کنیم؟
 • نحوه‌ی متقاعد‌سازی مشتری در ویدیو و دایرکت
 • نحوه‌ی ترسیم صحیح بیزینس مدل
 • نحوه‌ی تشخیص صحیح مشتریان
 • نحوه‌ی ایجاد کمپین‌های فروش ۱۲ برابری
 • مدل‌های درآمدی در اینستاگرام
 • ایده‌های کسب و کاری پولساز
 • اینستاگرام ویژه‌ی فروش محصول
 • چطور محصولات فیزیکی رو از طریق اینستاگرام بفروشیم؟
 • فروش محصول از طریق اینستاگرام
 • اینستاگرام ویژه‌ی فروش خدمات
 • چطور برای خدماتی که می‌دهیم در اینستارگام مشتری پیدا کنیم؟
 • فروش خدمات از طریق اینستاگرام
 • اینستاگرام ویژه فروش دوره‌های آموزشی
 • تکنیک‌های فروش آموزش در اینستاگرام
 • فروش آموزش در اینستاگرام
 • کسب درآمد از اینستاگرام به عنوان ادمین پیج
 • ۰ تا ۱۰۰ کسب درآمد از اینستاگرام با ادمینی پیج‌ها
 • نحوه‌ی ساخت محتوا
 • نحوه‌ی جذب پیج‌های پرمخاطب
 • نحوه‌ی پرزنت خود
 • بلاگری ادمین اینستاگرام

پکیج دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام(روشنگر)

مبلغ دوره : ۹۹۰ هزار تومان 

مدت دوره:۶۵ ساعت

 • بازاریابی اینستاگرامی اصول بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام
 • پیکره بندی صفحه تجاری
 • تولید انواع محتوا اینفلوئنسر مارکتینگ
 • آنالیز صفحه
 • تحلیل پیج شرکت کنندگان در دوره
 • تولید محتوای گرافیکی با موبایل طراحی موکاپ پست و استوری با ابزارهای موبایلی
 • معرفی و آشنایی با ابزارهای ویرایش عکس موبایلی
 • ساخت و ویرایش کلیپ با ابزار موبایلی
 • تولید محتوای متنی نویسندگی و کپشن نویسی
 • هشتگ گذاری

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام(لرن فایل)

مبلغ دوره: ۳۳۰ هزار تومان

مدت دوره : ۳ ساعت

سرفصل های دوره آموزش کسب درآمد از اینستاگرام :

 

فصل اول ( instagram tips )

 • ایجاد یک بیو Bio حرفه ای
 • ایجاد یک Color Palette برای صفحه
 • راه های شناسایی یک پیج با کیفیت
 • تشخیص فالورهای واقعی از فیک ممکن است؟
 • میزان نسبت لایک به فالوور چقدر است؟
 • اینگیجمنت ریت چیست ؟
 • تعداد فالوور به تنهایی کافیست ؟
 • اینفلوئنسرها چه کسانی هستند؟
 • کاربرد اینفلوئنسر در بازاریابی چیست؟

فصل دوم

 • پیدا کردن مشتریان هدفمند
 • افزایش فالوور واقعی و هدفمند
 • معرفی ربات های اینستاگرام
 • شناسایی و جذب فالوورهای فعال
 • افزایش فالوور از طریق پیج های هدف
 • افزایش فالوور از طریق هشتگ ها پرطرفدار
 • افزایش فالوور منطقه ای بر اساس شهر خود

فصل سوم

 • لایک یا کامنت ؟
 • افزایش لایک خودکار و واقعی
 • افزایش کامنت خودکار و واقعی

فصل چهارم

 • استراتژی های تولید محتوا
 • یک پیج بی نظیر با معرفی ۹ لی اوت
 • قوانین یک کپشن خوب
 • ایده هایی برای تولید محتوای اینستاگرام
 • ابزارهای حرفه ای برای فیلتر های جذاب تصاویر و ویدئوها
 • دنیای استوری ها
 • ربات های کاربردی برای ذخیره و انتشار محتوا

فصل پنجم

 • آنالیز در اینستاگرام
 • تب های مختلف اکتیویتی و آنالیز
 • بهبود وضعیت سئو صفحه و یک پروفایل جذاب

فصل ششم

 • معرفی بلاگر های خوب ایرانی
 • معرفی اینفلوئنسرهای ایرانی

فصل هفتم

 • معرفی انوع مدل های عکاسی اینستاگرام
 • معرفی صفحه های معروف در زمینه مدل های لی اوت اینستاگرام
 • نکات و ترفند های عکاسی در اینستاگرام

دوره آموزش مدیریت پیج اینستاگرام(آوش)

سرفصل های آموزش اینستاگرام

 • توانایی برنامه ریزی برای پیج کاری خود
 • توانایی حرفه ای کردن پیج خود
 • استراتژی هشتگ گذاری
 • استراتژی جدول محتوایی
 • استراتژی ارسال پست در زمان مناسب
 • استراتژی تولید محتوای مناسب
 • انواع محتوا مناسب
 • استراتژی تبلیغات
 • استراتژی فروش
 • توانایی استفاده بهینه از لایو، استوری و هایلایت