ضرورت ریسپانسیو کردن سایت

نوشته شده توسط:  08 اسفند 1395 87138
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رتبه)

چرا امروزه طراحی ریسپانسیو سایت ضرورت دارد؟

امروزه طراحان وب و کاربرانی هستند که هنوز در مورد طراحی سایت های ریسپانسیو جدی نیستند و آنرا متدی گذرا می دانند. بعضی از طراحان بعلت تنبلی و یا نداشتن وقت کافی برای آپدیت دانش خود، از طراحی ریسپانسیو فراری بوده، و هنوز از شیوه های قدیمی جهت طراحی سایت مشتری خود استفاده می کنند.

بهبود تجربه کاربری

یکی از عوامل تاثیر گذار در بهبود تجربه کاربر، استفاده از این تکنیک توسط یک طراح سایت می باشد. شما با استفاده از روش طراحی سایت ریسپانسیو می توانید دسترسی بهتر و راحت تری را به کاربران موبایل داده و سطح وسیعی از کاربران دستگاههای مختلف را پوشش دهید. کاربران موبایل در استفاده از وب سایتهای ریسپانسیو خوشحال تر بوده و در نتیجه به بهبود تجربه کاربری آنان کمک خواهد نمود.

سازگاری با انواع دستگاهها

با استفاده از تکنیک طراحی ریسپانسیو می توانید دسترسی بیشتری به انواع کاربران داشته باشید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تلفنهای هوشمند، روز به روز به تعداد کاربران موبایل فعال در اینترنت اضافه می گردد. لذا با طراحی سایت ریسپانسیو می شود نیاز این کاربران را برای دسترسی بهتر و کاربری آسان تر برطرف نمود.

مدیریت آسان

در روش قدیمی، برای کاربران موبایل یک وب سایت دیگری با آدرس و طراحی متفاوت تهیه می گردید که کار مدیریت وب سایت را سخت و وقت گیر می نمود. با پدید آمدن تکنیک ریسپانسیو، شما دیگر نیاز به چند مدل طراحی با آدرس متفاوت نداشته و قالب اصلی وب سایت شما است که قابلیت سازگاری و پاسخگویی به انواع دستگاه را خواهد داشت.

خواندن آسان

با استفاده از این تکنیک، دیگر کاربر نیازی با لمس بزرگنمایی و کوچکنمایی نداشته و تمامی عناصر وب از جمله متون و نوشته ها، سازگار با دستگاه کاربر نمایش داده خواهند شد.

شما به عنوان طراح سایت می بایست دانش خود را بروز نموده و از این تکنیک در انجام پروژه های طراحی سایت حرفه ای مشتریان خود استفاده نمایید. برای استفاده از این تکنیک، نیاز به یادگیری زبان برنامه نویسی جدید و خاصی نیست. بلکه تمامی این روش با استفاده از تکنیکهای css و html خلق می گردد. همچنین شما می توانید از فریم ورک های بسیار کاربردی مانند بوت استرپ، که در این زمینه طراحی شده اند استفاده نمایید.

درباره مدیر سایت

مدیر گروه

مدیر گروه وبسایت طرح مدرن در رشته ی نرم افزارکامپیوتربا تخصص در برنامه نویسی ویژوال بیسیک،سی شارپ،اچ تی ام ال،و با تجربه ی کافی در طراحی سایت و فارسی سازی قالب بصورت حرفه ای فعالیت می کنم. 

طرح مدرن یکی از تخصصی ترین گروه های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت،فارسی سازی قالب، و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. گروه طرح مدرن از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1393 با مدیریت جدید و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری گشته است. تمرکز اصلی فعالیت گروه بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب باشد.

مطالب بیشتر در این بخش : « راهنمای انتخاب هاست مناسب
برای نظر دادن باید عضو سایت شوید.
 
دریافت آسان

تا60روز دریافت رایگان

 
درگاه بانک ملت

پرداخت با کارت های عضو شتاب

 
خرید مطمئن

دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد

 
پشتیبانی 24 ساعته

تلفن : 09308662706

قالب های جدید

ستاد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیکی

             logo-samandehi