اینفوگرافیک چیست و چه کاربردی دارد؟

نوشته شده توسط:  25 بهمن 1395 5390
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رتبه مطلب)

کاربرد اینفوگرافیک

 در سالهای اخیر انقلابی در طراحی وب سایت به وجود آمد که از محبوبیت ویژه ای در میان طراحان صفحات وب برخوردار است. این تکنولوژی اینفوگرافیک نام دارد.

در اینفوگرافیک اطلاعات به طور گرافیکی به مخاطبان و مشتریان وب سایت انتقال می یابد. در این روش شما می توانید مطالب و اشکال و اعداد خسته کننده را به صورت جذاب و دیدنی درآورید.

در حالیکه اغلب اینفوگرافیک ها اجتماع به خصوصی از مطالب را نشان می دهند، ولی اینفوگرافیک طراحی وب سایت وسیله ای است که با درست کردن یک گرافیک دقیق، ترافیک وب سایت را بالا می برد.

دستوراتی که باید در اینفوگرافیک طراحی وب سایت به آنها توجه کرد.

به فن وهنر منظم کردن عبارات و حروف برای منتقل کردن هرچه بهتر و بیشتر مفاهیم، تایپوگرافیک می گویند، تا جمله بندی ها به طور ظریف و برازنده نشان داده شوند در حالیکه اینفوگرافیک خیلی پیچیده تر و وسیع تر از آن است و علاوه بر کلمات زمینه های عینی و بصری را رعایت می کند.

تا حدی در همه ی اینفوگرافیک ها اشکال و عکس ها از یک نوع، نمودار، چارت و یا هر چیز تازه ای وجود دارند که می تواند خلاقیت خود را در این زمینه نشان داد. فقط توجه کنید، هر روشی را که برمی گزینید اطمینان یابید مطالب به طور واضح و شفاف باشد طوریکه مشتری برای فهمیدن آن احتیاج به بررسی بیش از حد آمار و ارقام نداشته باشد.

در طراحی وب سایت رنگ اهمیت زیادی دارد و مهمتراز هر چیز دیگری است. در شروع کار به طیف رنگیتان فکر کنید، بعد طراحی وب سایت را انجام دهید. مهمتر ازهرچیز خاطر جمع شوید مطالبی که بر روی صفحه نشان داده می شوند با پس زمینه فرق داشته باشند و اصل همخوانی طرح را از یاد نبرید.

و درآخر مهم ترین نکته ای که معمولاً بیشتر افرادی که طراحی سایت و اینفوگرافیک انجام می دهند آن را رعایت نمی کنند این است که در طراحی وب سایت محیط و فضای کمی برای ارائه مطالب است، پس همیشه به این فضا توجه کنید و اطلاعات را به روش مفید و واضح به نمایش درآورید.

درباره مدیر سایت

مدیر گروه

مدیر گروه وبسایت طرح مدرن در رشته ی نرم افزارکامپیوتربا تخصص در برنامه نویسی ویژوال بیسیک،سی شارپ،اچ تی ام ال،و با تجربه ی کافی در طراحی سایت و فارسی سازی قالب بصورت حرفه ای فعالیت می کنم. 

طرح مدرن یکی از تخصصی ترین گروه های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت،فارسی سازی قالب، و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. گروه طرح مدرن از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1393 با مدیریت جدید و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری گشته است. تمرکز اصلی فعالیت گروه بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب باشد.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید.
 
دریافت آسان

تا60روز دریافت رایگان

 
درگاه بانک ملت

پرداخت با کارت های عضو شتاب

 
خرید مطمئن

دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد

 
پشتیبانی 24 ساعته

تلفن : 09308662706

قالب های جدید

ستاد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیکی

             logo-samandehi