ایجاد انگیزش در طراحی وبسایت

نوشته شده توسط:  08 بهمن 1395 1555
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رتبه)

انگیزه در طراحی وبسایت

 من در تجارت خود، شروع نوپایی داشتم ، اما به موفقیت تمام عیاری در این زمینه رسیدم. هر چند که تجارت من هم همانند خیلی از تجارت های دیگر، از همان ابتدا، با یک سری مشکلات و موانع رو به رو شد. اما مسافرانی که از جاده های پرپیچ و خم عبور می کنند تا به مقصد خود برسند، نیز همیشه به یک نکته توجه دارند: آن ها ، دنیا را با عینک رویایی خود می بینند.

همیشه شما طراحان وب سایت، باید به این نکته توجه داشته باشید که ویتامین های شروع یک کار طراحی، طراحی یک سری پوسترهای چاپی است که طراحان تازه کار، آن ها را خیلی ساده طراحی می کنند و این نوع طراحی ها ، انگیزشی برای طراحی های برجسته می باشد.

آنها با یک فونت ساده و یک طراحی تر و تمیز و استفاده از رنگ های مناسب، این طراحی ها را انجام می دهند. هر پوستری که آنها طراحی می کنند، حرفی برای گفتن دارد. متفکرانی همچون Steve Jobs, ،Jack Dorsey، Facebook’s Mark و Zappos Jobs و بنیان گذار Twitter،استفاده از کلمات الهام بخش در حکمت را برای طراحی ها پیشنهاد می دهند. شما طراحان وب سایت ، بهتر است که طراحی های ساده را از طراحی های بسیار خارق العاده تشخیص داده و هر کدام را به صورت مجزا، مورد بررسی قرار دهید.

درباره مدیر سایت

مدیر گروه

مدیر گروه وبسایت طرح مدرن در رشته ی نرم افزارکامپیوتربا تخصص در برنامه نویسی ویژوال بیسیک،سی شارپ،اچ تی ام ال،و با تجربه ی کافی در طراحی سایت و فارسی سازی قالب بصورت حرفه ای فعالیت می کنم. 

طرح مدرن یکی از تخصصی ترین گروه های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت،فارسی سازی قالب، و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. گروه طرح مدرن از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1393 با مدیریت جدید و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری گشته است. تمرکز اصلی فعالیت گروه بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب باشد.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید.
 
دریافت آسان

تا60روز دریافت رایگان

 
درگاه بانک ملت

پرداخت با کارت های عضو شتاب

 
خرید مطمئن

دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد

 
پشتیبانی 24 ساعته

تلفن : 09308662706

قالب های جدید

ستاد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیکی

مجوزهای فعالیت

             logo-samandehi