سایت هایی که مورد پسند گوگل است

نوشته شده توسط:  24 مهر 1395 1345
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رتبه مطلب)

وبسایت هایی که گوگل بیشتر به آن ها توجه می کند!!

الگوریتم گوگل به چه شکلی است؟

در حال حاضر کسانی که به بازاریابی اینترنتی مشغولند حاضرند هر کاری را بکنند تا بدون پرداخت هزینه ای بوسیله هر کانالی که امکان دارد پروسه بالا بردن بازدیدکننده، فروش اینترنتی و... را اجرایی کنند. یکی از اثرگذار ترین شیوه هایی که بدون پرداخت هزینه می توان بوسیله آن بازاریابی نمود بهینه سازی سایت و سئو موتور های جستجو می باشد.

در حالی که خیلی از تجربه ها موقع بهره گیری از سئو سایت و بهینه سازی سایت تنها بر روی قضایایی نظیر ایجاد محتوا و شبکه های اجتماعی فوکوس می کنند و از روش هایی که به منظور موتور های جستجو نظیر گوگل و بینگ پراهمیت می باشند صرف نظر می نمایند. بله صحیح است که محتوای بازاریابی و شبکه های اجتماعی بخشی تازه در بهینه سازی سایت است ولی آن ها با واقعیت قدری فاصله دارند. تصور کنید شما طراحی سایت فروشگاهی دارید در مناسب ترین نقطه شهر واقع شده و هر روز بهترین اجناس را به صورت مجانی در آن می گذارید ولی تصور کنید ۵ پله از سطح زمین فاصله دارید و یا پله ندارید و اگر هم دارید پله های بهتری به منظور تردد نمی باشد. به نظر شما کسی وارد فروشگاه شما می شود؟

شما می توانید محتوای خیلی عالی و اثرگذاری را به منظور کاربرانتان انتشار بدهید و بعد آن محتوا را در شبکه های اجتماعی پخش کنید و در انتظار بمانید تا کارآیی آن را در نتیجه موتورهای جستجو ببینید. پایه و زیربنای بهینه سازی سایت و سئو سایت روش های نرمال می باشند و خیلی پراهمیت و اثرگذار می باشد که طراحی سایت ای بسازید که هم به منظور موتورهای جستجو و هم کاربران به بهترین نحو ممکن در دسترس باشد. برای رسیدن به این هدف نکته هایی را بایست رعایت کنید:

اول: بهینه سازی ساختار نشانی های لینک داده شده:

برخی وقت ها نظام مدیریت محتوای طراحی وب سایت ، نشانی غیرضروری با کاراکتر هایی بی ارتباط و بی معنا را در باکس نشانی بار نشان می دهد. نشانی های لینک شده به منظور عمل خزیدن و برقراری ارتباط با طراحی سایت ها و سایر صفحه ها بسیار پراهمیت می باشند. پس اطمینان حاصل کنید که نشانی های صفحه هایتان به منظور موتورهای جستجو اصلی بهینه شده اند.

دوم: سئو سرعت سایت

یکی از مولفه های بسیار پراهمیت که در الگوریتم رنکینگ گوگل نقش مثبتی دارد سرعت بارگذاری صفحه های سایت شماست. پس با بهره گیری از امکاناتی مجانی که گوگل در اختیار همگان قرار داده سرعت صفحه های سایتتان را ارزیابی نمایید و براساس سفارش های آن نسبت به سئو سرعت سایتتان اقدام کنید.

سوم: سئو لینک های داخلی:

رتبه صفحه یکی از امتیازاتی می باشد که گوگل در رنکینگ از آن کمک می گیرد. رتبه صفحه بالا تر مجال مناسبی به شما به منظور افزایش رتبه سایت تان در نتیجه های جستجو را می دهد. رتبه صفحه هر صفحه امتیازی می باشد که به صفحه های داخلی بر پایه فرمولی داده می شود. به این معنی که مقدار رتبه صفحه یک صفحه بر پایه فرمول ذیل به صفحه ایی که در آن صفحه لینک داده شده اند امتیاز می دهد.

الگوریتم :

مقدار امتیازی که رتبه صفحه به لینک های داخلی می دهد = رتبه صفحه / تعداد لینک های داخلی

نمونه: رتبه صفحه ۸ / ۴۰ لینک داخلی = ۰. ۲ امتیاز به هر لینک داخلی

پس ساختار لینک های داخلیتان را ارزیابی نمایید و اطمینان حاصل کنید که به صفحه های غیرلازم لینک نداده باشید.

چهارم: سئو جاوا اسکریپت

خزنده های موتور های جستجو به منظور خزیدن و راهنمایی کد های جاوا اسکریپت زمان بسیاری را صرف می نمایند. اگرچه جستجو ها بهتر اجرا می شوند ولی این خطا را هم دارند. افزون بر آن کد های جاوا اسکریپت مواقعی مانع از خزیدن محتوای مهم و لینک ها بوسیله عنکبوت های موتورهای جستجو می شوند. اگر سایت شما کد های جاوا اسکریپت بسیاری دارد اطمینان حاصل نمایید که این کد ها از خوانده شدن داده ها بوسیله ربات موتور های جستجو جلوگیری نکنند. اگر مانع می شوند تلاش کنید کد ها را بهبود ببخشید یا شیوه های دیگری به منظور دسترسی ربات به مطلب بیابید. در غیر اینصورت با شکست بزرگی مواجه خواهید شد.

پنجم: برطرف نمودن مشکلات اسپایدر ها

مواقعی در سایت هایی رخ می دهد که قصد دارند کارهای باارزشی نظیر تصاویر، صفحه های چاپ شده و غیره را به صورت پاپ-آپ نشان دهند ولی ا کمال تاسف لینکی به منظور برگشت به سایت لحاظ نمی کنند. به همین خاطر احتمال دارد با موتورهای جستجو به مشکلاتی برخورد کنند چرا که این نارسایی احتمال دارد شما را از پاپ-آپ به جانب محتوای دیگری سوق دهد. افزون بر موتور های جستجو صفحه هایی را که تجربه کاربری مناسبی به منظور مخاطبان خود نمی کنند را در نتیجه های جستجو نشان نمی دهد. پس اگر از پاپ-آپ بهره می گیرید آن را در فایل robos. txt اعلان و یا با بهره گیری از برچسب nofollow از فالوو شدن بوسیله ربات ها خودداری نمایید.

درباره مدیر سایت

مدیر گروه

مدیر گروه وبسایت طرح مدرن در رشته ی نرم افزارکامپیوتربا تخصص در برنامه نویسی ویژوال بیسیک،سی شارپ،اچ تی ام ال،و با تجربه ی کافی در طراحی سایت و فارسی سازی قالب بصورت حرفه ای فعالیت می کنم. 

طرح مدرن یکی از تخصصی ترین گروه های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت،فارسی سازی قالب، و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. گروه طرح مدرن از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1393 با مدیریت جدید و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری گشته است. تمرکز اصلی فعالیت گروه بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب باشد.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید.
 
دریافت آسان

تا60روز دریافت رایگان

 
درگاه بانک ملت

پرداخت با کارت های عضو شتاب

 
خرید مطمئن

دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد

 
پشتیبانی 24 ساعته

تلفن : 09308662706

قالب های جدید

ستاد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیکی

مجوزهای فعالیت

             logo-samandehi