انواع فریموورک

نوشته شده توسط:  12 شهریور 1395 1476
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رتبه مطلب)

درحین انتخاب بهترین فریم ورک PHP فاکتورهای زیادی هستند که باید درنظر بگیرید. درابتدا نیازها و الزامات باید پیش از انتخاب فریم ورک PHP در طراحی سایت درنظرگرفته شوند. در زیرسوالات مهمی که پیش از ایجاد این قالب ممکن است برایتان پیش آید را ارائه کرده ایم:

با طرح مدرن همراه شوید.

 کارکرد نرم افزارتان را تعیین کنید. شاید آماده باشید تا نرم افزار تجاری اینترنتی خود را آغازکنید و یا ممکن است سکوی پیغام گذاری و یا یک دیرکتوری باشد. تعیین هدف نرم افزارتان بخش مهم و ضروری است که نشان می دهد تمایل دارید از سکوی دارای پایگاه داده استفاده کنید و یا از چندین سروری که اتصال سریع تری را برای تان فراهم می آورند.

دوم، دریابید دقیقا چه نوع محیط هاستینگ برای تجارت تان ضروری است. بررسی کنید آیا تجارت تان پردازش اطلاعات عظیم را دسته بندی می کند و یا بخش های هاستینگ اشتراکی.

سوال بعدی که باید از خود بپرسید آن است که باید بدانید سازندگان شما تا چقدر با مهارت هستند و اینکه این سازندگان مسئول ساختار و حفظ نرم افزارتان خواهندبود.حال که با بعضی از این سوالات آشنا شدید بگذارید برخی قالب های رایج PHP و ویژگی های آن را به شما نشان دهیم که به شما کمک می کند چه نوع قالب راانتخاب کنید.

 

فریم ورک Codeigniter

فریموورک Codeigniter

 

این برنامه، قالب بسیار خودمانی ، انعطاف پذیر و قدرتمنددارد و برحسب قالب PHP.2+MVC است که از قالبی عالی باحجم کوچک ساخته شده است. می توانید درباره هرموضوعی که به قالب PHP CodeIgniterمربوط است کمک دریافت کنید زیرا همه افراد از این برنامه بعنوان یک قالب PHPحمایت می کنند.

اگر مایلید نرم افزارهای وب کوچک تا متوسط و یا مطلب سایتی را تولید کنید کدگیر مناسب ترین نرم افزار برای چنین برنامه هایی است. به سادگی می توانید کاربااین نرم افزاررافراگیرید و برای افراد مبتدی که PHPتولید می کنند نیز بسیار ساده است.

 

فریم ورک Cake PHP

 

این نرم افزار قدیمی ترین نسخه موجود بوده و بسیار رایج است. بعضی از کارکردهای آن درزیرآمده است:

  1. قالبی دشوار
  2. دارای قالب با ظرفیت بالا
  3. ویژگی های کمک رسانی نظیر گروه ها و هیئت ها 

 

فریم ورک Zend

 

این نرم افزار برای سازندگانی که مایلند نرم افزارهایی را درسطح شرکت ها ی بزرگ بسازند بسیار مناسب است و اگر سازندگان شماباتجربه هستند کار باآن بسیار عالی و مناسب خواهدبود.

 

فریم ورک Yii

فریم ورک بعدی Yii Framework می باشد.این فریم ورک براساس آمارهای جهانی بهترین Framework در PHP است که از سری جدید فریم ها در برنامه نویسی PHP محسوب میشود.از قابلیت های قابل توجه آن نسب به فریم ورک های دیگر سرعت آن است.از دیگر قابلیت های منحصر بفرد این فریم ورک این است که بعد از نصب آن شما دارای یک وب برنامه کامل خواهید بود که آماده شخصی سازی و توسعه را دارا میباشد.همچنین در YII FRAMEWORK امکان عملیات CRUD (عملیات خواند، ایجاد کردن، بروز رسانی و حذف ) را برای توسعه دهندگان ساده تر از گذشته می نماید.

 

فریم ورک Symphony

 

فریم ورک Symphony با هدف بهینه سازی و توسعه برنامه های مبتنی بر طراحی سایت ایجاد شده است.این فرم ورک از ابزارها و کلاس های متعددی تشکیل شده که که باعث کوتاه شدن تایم راه اندازی یک برنامه پیچیده میشود.در یک جمله اگر بگویم میتوان گفت فریم ورک کاملی است که منطف برنامه را از جنبه های شکل و شمایل تغییر میدهد.این فریم ورک که کاملا با برنامه نویسی PHP نوشته شده است از آزمون ها و محک در بسیاری پروژه ها و برنامه های بزرگ تجاری جهان سربلند بیرون آمده است.از نکات قابل توجه دیگر این فریم ورک سازگاری با اکثر بانک های اطلاعاتی از قبل MySQL، PostgresSQL، Oracle و SQL Server می باشد. در ضمن این فریم ورک بر روی پلت فرم های Unix و Windows قابل اجرا است.

 

فریم ورک ها کد های آماده (کلاس ها و روش های) نوشته شده ایی هستن که به سریع تر و بهتر کد نوشتن شما کمک میکنن،که انتخاب فریم ورک در طراحی سایت نقش پر رنگی دارد و با انتخاب مناسب میتوان باعث بهینه سازی سایت شوید.

درباره مدیر سایت

مدیر گروه

مدیر گروه وبسایت طرح مدرن در رشته ی نرم افزارکامپیوتربا تخصص در برنامه نویسی ویژوال بیسیک،سی شارپ،اچ تی ام ال،و با تجربه ی کافی در طراحی سایت و فارسی سازی قالب بصورت حرفه ای فعالیت می کنم. 

طرح مدرن یکی از تخصصی ترین گروه های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت،فارسی سازی قالب، و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. گروه طرح مدرن از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1393 با مدیریت جدید و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری گشته است. تمرکز اصلی فعالیت گروه بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب باشد.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید.
 
دریافت آسان

تا60روز دریافت رایگان

 
درگاه بانک ملت

پرداخت با کارت های عضو شتاب

 
خرید مطمئن

دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد

 
پشتیبانی 24 ساعته

تلفن : 09308662706

قالب های جدید

ستاد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیکی

مجوزهای فعالیت

             logo-samandehi