لینک داخلی یا Internal Links چیست؟

نوشته شده توسط:  26 تیر 1395 1496
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رتبه مطلب)

 Internal Links چیست؟

 می توانید لینک های داخلی به صفحات دیگر سایت را مشاهده کنید:

 صفحه ی لینک داخلی شامل لیستی از صفحات سایت شما می باشد که از صفحات دیگر سایت لینک کسب کرده است.

 مشاهده ی این بخش در گوگل وبمستر :

 در صفحه اصلی گوگل وبمستر روی سایت موردنظر کلیک کنید

 در منوی سمت چپ روی گزینه ی Search Traffic کلیک کرده و سپس به گزینه ی Internal Links وارد شوید.

 برای موتورهای جستجو تعداد لینک های داخلی که به یک صفحه اشاره می کنند معیاری برای سنجش اهمیت آن صفحه است. اگر صفحه ی با اهمیت مورد نظر شما در این لیست وجود ندارد و یا صفحات کم اهمیت سایت شما دارای لینک های داخلی زیادی هستند؛ شما می بایست در دستورالعمل های لینک سازی خود تجدید نظر کنید.

 اگرشما صفحه ای از وب سایت خودرا حذف کرده اید و یا آدرس آن را تغییر داده اید.از این اطلاعات جهت شناسایی و جلوگیری از وجود لینک های خراب استفاده کنید.

 اگر هیچ صفحه ای را در این لیست نمی بینید؛ ممکن است به این خاطر باشد که سایت شما جدید است و گوگل هنوز اطلاعات آن را شناسایی نکرده است.اگر این چنین نیست صفحه ی Crawl Errors خود را بررسی کنید تا شاید گوگل مشکلی برای دستیابی به سایت شما داشته باشد.

درباره مدیر سایت

مدیر گروه

مدیر گروه وبسایت طرح مدرن در رشته ی نرم افزارکامپیوتربا تخصص در برنامه نویسی ویژوال بیسیک،سی شارپ،اچ تی ام ال،و با تجربه ی کافی در طراحی سایت و فارسی سازی قالب بصورت حرفه ای فعالیت می کنم. 

طرح مدرن یکی از تخصصی ترین گروه های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت،فارسی سازی قالب، و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. گروه طرح مدرن از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1393 با مدیریت جدید و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری گشته است. تمرکز اصلی فعالیت گروه بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب باشد.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید.
 
دریافت آسان

تا60روز دریافت رایگان

 
درگاه بانک ملت

پرداخت با کارت های عضو شتاب

 
خرید مطمئن

دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد

 
پشتیبانی 24 ساعته

تلفن : 09308662706

قالب های جدید

ستاد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیکی

مجوزهای فعالیت

             logo-samandehi