Links to Your Site در گوگل وبمستر چه کاربردی دارد؟

نوشته شده توسط:  26 تیر 1395 1207
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رتبه مطلب)

 کاربرد Links to Your Site :

این بخش از گوگل وبمستر به ما کمک می کند که تمامیه لینک هایی که از سایت های دیگر به سایت شما لینک کرده اند را مشاهده نمایید.

 برای یافتن صفحاتی که به یک سایت خاص لینک کرده اند شما می توانید دربخش جستجوی گوگل از عبارت link: operator استفاده کنید؛ برای مثال link:www.google.com به شما صفحات وبسایت هایی را که به گوگل لینک داده اند را نمایش می دهد.توجه داشته باشید که بین link: و آدرس url هیچ فاصله ای وجود ندارد.

 اگر شما اطلاعاتی از لینک ها که انتظار داشتید آنها را در صفحه نمایش جستجو ببینید را نیافتید؛ ممکن است به این خاطر باشد که گول اطلاعات سایت شما را تحت نام هاست متفاوتی شناسایی و ذخیره کرده است . برای مثال اگر شما به دنبال لینک هایی که به سایت http://www.example.com شده اند هستید؛ ابتدا مطمئن شوید که http://example.com را نیز در حساب کاربری خود اضافه کرده اید و سپس به دنبال دریافت اطلاعات آن باشید.(گوگل به شما انجام تنظیمات preferred domain را توصیه می کند.)

 اگر شما از آنالیزگر گوگل برای دنبال کردن اطلاعات سایت خود استفاده می کنید؛ می توانید سایت خود را به یک پروفایل آنالیزگر که از همان حساب کاربری گوگل استفاده می کند لینک دهید.هنگامی که شما سایت خود را به یک پروفایل آنالیزگر لینک می دهید؛ می توانید مستفیما از ابزار گوگل وبمستر به گزارش های آماری مربوط به سایت خود دسترسی داشته باشید.

 در صورتی که سایت خود را تایید کرده اید اطلاعات بیشتری ازبک لینک ها ی سایت بیابید

 در صفحه اصلی گوگل وبمستر؛ روی سایت مورد نظر خود کلیک کنید

 در منوی سمت چپ ابتدا روی گزینه ی Search Traffic کلیک کنید و سپس روی گزینه ی Links to Your Site.

 بخش Links to Your Site. به شما لیستی ازبک لینک های به سایت شما که گوگل هنگام دستیابی به سایت ها و ذخیره اطلاعات به دست آورده را ا نمایش می دهد.علاوه بر آن شما می توانید متن های لینک شده را که گوگل آنها را یافته است را ببینید.روی هر مورد کلیک کنید تااطلاعات بیشتری را در مورد هرکدام از بک لینک های سایت مشاهده کنید.اگر کاربر برروی لینکی کلیک کند که صفحه ی باز شده برای او به سایت شما ری دایرکت شود؛ لینک آن صفحه ی میانی هم برای شما لیست می شود.

 ممکن است همه ی بک لینک ها به سایت شما به طور کامل لیست نشده باشد؛ که این طبیعی است.علاوه بر آن گوگل جهت بهبود روند جمع آوری و نمایش لینک ها در گوگل وبمستر؛اقداماتی انجام داده است.(برای مثال لیست نمایش لینک ها شامل لینک های ری دایرکت شده ای که از ری دایرکت301 و 302 استفاده می کنند؛ نیز است) در نتیجه شما ممکن است تغییراتی در تعدادبک لینک های نمایش داده شده در ساییت خود ببینید که ممکن است به دلایل زیر باشد:

 این لیست؛ اطلاعاتی را که ربات های گوگل در طول روند دسترسی و ذخیره اطلاعات سایت ها کسب می کنند رانمایش می دهد بنابراین اگر لینک مربوطه به صفحه ای از سایت شما لینک شده باشد که قبلا دسترسی به آن صفحه را توسط فایل txt مسدود کرده اید؛ لینک مورد نظر در لیست نمایش داده شده در بخش links to your site نمایش داده نمی شود. اگر گوگل لینک خراب و یا لینک بی اعتباری را مربوط به صفحه سایت شما بیابد؛ آن را در لیست نمایش داده شده بخش link to your site قرار نمی دهد. بنابراین توصیه ما به شما این است که صفحه ی Crawl Errors را مرتبا برای خطاهای 404 که گوگل ممکن ست هنگام دسترسی به سایت شما با آن مواجه شود؛ را بررسی کنید. گوگل عملیاتی را در داده ها انجام می دهد؛ برای مثال ممکن است:

 پارامترهای خاصی از لینک مثل session ID را خارج کند

  در صورتی که پروتوکلی شناخته نشده باشد ؛ یک پروتکل پیش فرض اضافه می کند برای مثالwww.example.com/xyz.html همانhttp://example.com.html در نظر گرفته می شود

  در موارد مناسب یک خط مورب به انتهای آدرس اضافه می کند برای مثالhttp://www.google.com/webmasters/tools همانtp://www.google.com/webmasters/tools/در نظر گرفته می شود. در نتیجه لینک هاممکن است یکی شوند و تعداد لینک های نمایش داده کاهش یابد

  اگر شما اطلاعاتی از لینک ها که انتظار داشتید آنها را در صفحه نمایش جستجو ببینید را نیافتید؛ ممکن است به این خاطر باشد که گول اطلاعات سایت شما را تحت نام هاست متفاوتی شناسایی و ذخیره کرده باشد. برای مثال اگر شما به دنبال لینک هایی که به سایت http://www.example.com شده اند هستید؛ ابتدا مطمئن شوید که http://example.com را نیز در حساب کاربری خود اضافه کرده اید و سپس به دنبال دریافت اطلاعات آن باشید.(گوگل به شما انجام تنظیمات preferred domain را توصیه می کند.)

درباره مدیر سایت

مدیر گروه

مدیر گروه وبسایت طرح مدرن در رشته ی نرم افزارکامپیوتربا تخصص در برنامه نویسی ویژوال بیسیک،سی شارپ،اچ تی ام ال،و با تجربه ی کافی در طراحی سایت و فارسی سازی قالب بصورت حرفه ای فعالیت می کنم. 

طرح مدرن یکی از تخصصی ترین گروه های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت،فارسی سازی قالب، و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. گروه طرح مدرن از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1393 با مدیریت جدید و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری گشته است. تمرکز اصلی فعالیت گروه بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب باشد.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید.
 
دریافت آسان

تا60روز دریافت رایگان

 
درگاه بانک ملت

پرداخت با کارت های عضو شتاب

 
خرید مطمئن

دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد

 
پشتیبانی 24 ساعته

تلفن : 09308662706

قالب های جدید

ستاد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیکی

مجوزهای فعالیت

             logo-samandehi