Fetch as Google چیست؟

نوشته شده توسط:  23 تیر 1395 1763
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رتبه مطلب)

 Fetch as Google چیست؟

 ابزار Fetch as Google به شما اجازه می‌دهد، صفحه را طوری ببینید که گوگل مشاهده می‌کند. این مسئله برای حل مشکلات صفحه دارای عملکرد ضعیف

درنتایج جستجو، بسیار مفید خواهد بود. برای مثال، فرض کنید شما از فایل‌های رسانه‌ای غنی برای نمایش دادن محتوا استفاده می‌کنید. اگر گوگل نتوانسته باشد این محتوا را به طور موثر کراول کند، صفحه‌ای که این ابزار نشان می‌دهد، فاقد این محتوا خواهد بود. شما می‌توانید طوری صفحه را ببینید که یک کراولر اینترنتی معمولی گوگل آن را می‌بیند یا اینکه طوری محتوای موبایلی را منتشر کنید که کراولر موبایلی، این کار را انجام می‌دهد.

 شما همچنین می‌توانید از این ابزاربرای فچ کردن تا 500 URL در هفته، به ازای هر اکانت در وب مستر تولز استفاده کنید.

 اگر گوگل بات بتواند با موفقیت صفحه شما را فچ کند، شما می‌توانید صفحه را در گوگل ایندکس ثبت کنید. تنها لازم است بر روی Submit to Google Index (ثبت در گوگل ایندکس) کلیک کنید. همچنین شما می‌توانید خود URL (محدود به 500 URL در هفته، به ازای هر اکانت در وب مستر تولز) یا URL و تمام صفحات لینک شده از آن (محدود به 10 مورد در هر ماه به ازای هر اکانت در وب مستر تولز) را ثبت کنید.

 اطلاعاتی که توسط این ابزار نشان داده می‌شوند:

 اگر تا به حال از ابزار Fetch as Google وبمستر استفاده نکرده اید بهتر است همین امروز شروع کنید، زیرا تاثیر بالایی برسرعت ایندکس صفحات شما حداقل در چند ماه ابتدایی راه اندازی وبسایت خواهد داشت.

درباره مدیر سایت

مدیر گروه

مدیر گروه وبسایت طرح مدرن در رشته ی نرم افزارکامپیوتربا تخصص در برنامه نویسی ویژوال بیسیک،سی شارپ،اچ تی ام ال،و با تجربه ی کافی در طراحی سایت و فارسی سازی قالب بصورت حرفه ای فعالیت می کنم. 

طرح مدرن یکی از تخصصی ترین گروه های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت،فارسی سازی قالب، و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. گروه طرح مدرن از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1393 با مدیریت جدید و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری گشته است. تمرکز اصلی فعالیت گروه بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب باشد.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید.
 
دریافت آسان

تا60روز دریافت رایگان

 
درگاه بانک ملت

پرداخت با کارت های عضو شتاب

 
خرید مطمئن

دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد

 
پشتیبانی 24 ساعته

تلفن : 09308662706

قالب های جدید

ستاد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیکی

مجوزهای فعالیت

             logo-samandehi