تفاوت لینک های فالو و نوفالو

نوشته شده توسط:  03 تیر 1395 1619
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رتبه مطلب)

خیلی ها تفاوت لینک های Follow و No Follow رو دقیق نمی دونن

خیلی ها تفاوت لینک های Follow و No Follow رو دقیق نمی دونن برای همین تصمیم گرفتم یک توضیح کوتاه در این رابطه بدم بر خلاف عقیده برخی دوستان لینک های نو فالو بی تاثیر نیست تفاوتشون در اینه که به عنوان مثال ما یک سایت داریم A به سایت B لینک فالو دادیم وقتی خزنده های گوگل یا هر موتور

جستجوگر دیگه از سایت A بازدید می کنن وقتی به لینک سایت B برمیخورن به دلیل فالو بودن بدون استثنا میرن و سایت B رو رصد می کنن با این تفاوت که اگر این لینک نو فالو باشه خزنده ها امکان داره از سایت لینک داده شده بازدید کنن و امکان هم داره بازدید نکنن پس لینک های نو فالو بی تاثیر نیست و در خیلی جا ها کیفیت لینک های نو فالو خوب بهتر از لینک های فالو هست در کل در لینک دادن خسیس نباشید سعی کنید وب سایت های که مطالب پر محتوا تازه و مفید می نویسن لینک بدید ! امیدوارم مفید واقع شده باشه

درست است که بک لینک های نوفالو اعتبار را به طور مستقیم منتقل نمی کنند.اما اکنون اکثر سایت ها، کد های آمده، سیستم های مدیریت محتوا، لینک های خروجی را به طور پیش فرض نوفالو کرده اند.حتی برنامه نویسان و طراحان وب سایت که به طور اختصاصی سایتی طراحی می کنند نیز همین گونه عمل می کنند.با این حساب،اکثر لینک ها به طور پیش فرض نوفالو هستند.آیا فکر می کنید وقتی بیش از ۷۰ درصد لینک های خروجی سایت ها نوفالو است، گوگل که صرف دیدن مشخصه نوفالو، آنها را تاثیر نمی دهد؟ 

آیا وقتی شما به سایت یا صفحه مفیدی لینک می دهید؟حتما فالو لینک می دهید و دلتان برای رنکینگ آن سایت می سوزد؟

آیا اصلا سایت لینک دهنده، میداند فالو و نوفالو چیست؟

آیا می دانید به این روشی که از حدود سال ۲۰۰۸ میلادی آغاز شده است(نوفالو شدن تدریجی لینک ها) ، اکنون لینک فالو بسیار کم است و اکنون گوگل باید، از بین تمامی بک لینک های نوفالو، سایت ها را رتبه بندی کند؟بدون شک به این نتیجه باید برسید، که گوگل مجبور است لینک های نوفالو را نیز تحلیل کند و در رنکینگ خود تاثیر دهد.مگر می شود از انبوهی از لینک های نوفالو که کمتر از لینک های فالو در سطح وب نیستند، صرف نظر کرد و انها را بی تأثیر خواند؟

آیا امکان ندارد، یک سایت معتبر، صفحه یا سایت دیگری را به صورت طبیعی، به عنوان لینک مفید یا مرجع، به صورت نوفالو لینک کند؟شما جای گوگل باشید، چون صرفا نوفالو است، آن را در رنکینگ، تاثیر نمی دهید؟

آیا می دانید نویسندگان زیادی وجود دارند که کاری به لینک نوفالو و فالو ندارند یا فرق اینها را نمی دانند و در سایت خود ، لینک هایی را معرفی می کنند؟(سایت های خبری، آموزشی و …)

آیا می دانید سایت های معروف و قدرتمند و یا در انجمن های پرسش و پاسخ مثل stackoverflow.com (این سایت صرفا یک مثال است و بیشتر مخصوص برنامه نویسان و توسعه دهنگان است) وقتی لینک مفیدی را معرفی می کنند، به صورت نوفالو است؟در این سایت ها لینک صرفا به خاطر مفید بودن در یک مطلب مرتبط معرفی شده است و طبیعی ترین بک لینک ممکن است؟ پس منطقی است که گوگل صرف نوفالو بودن به آن اهمیت ندهد؟!

آیا می دانید، که اگر تمام بک لینک های شما فالو باشد ، غیر طبیعی است و گوگل متوجه حقه شما می شود؟مگر می شود با توضیحاتی که داده شد، یک سایت فقط بک لینک نوفالو یا اکثرا بک لینک های فالو داشته باشد؟با این توضیحات ، بدون شک متوجه شده اید، که بک لینک های نوفالو، می توانند به تمام بک لینک های فالوی شما معنا و اعتبار ببخشند و آنها را طبیعی جلوه دهند.

آیا می دانید، اکنون گوگل هوشمند تر از آن است که به مشخصه فالو یا نوفالو اهمیت دهد؟آیا می دانید اکنون خود گوگل با توجه به موقعیت و جایگاه لینک خروجی، محتوای صفحه ای که در آن لینک وجود دارد و صفحه ای که لینک به آن اشاره می کند و … ، برای تاثیر لینک ها تصمیم گیری می کند؟

آیا می دانید سایت هایی که تبلیغات گسترده محیطی، تلویزیونی، اینترنتی می کنند، اکثر لینک هایی که دریافت می کنند نوفالو است و چون برندینگ (دست برتر سئو) قوی دارند، نیازی به link building ندارند؟همین برندینگ آنها که برای آنها لینک طبیعی ایجاد کرده است، شامل لینک های نوفالوی خیلی زیاد است! اما این گونه سایت ها معمولا در رتبه یک نتایج گوگل هستند!

آیا می دانید، بازی به این سادگی هم نیست و گوگل هوشمند تر از آن است که صرف نوفالو بودن لینک، گوگل آن را غیر مهم تلقی کند و صرف فالو بودن آن ، مهم تلقی کند؟

آیا باز هم اعتقاد دارید بک لینک های نوفالو خوب نیست و بی تاثیر است؟فکر نمی کنم!

 

درباره مدیر سایت

مدیر گروه

مدیر گروه وبسایت طرح مدرن در رشته ی نرم افزارکامپیوتربا تخصص در برنامه نویسی ویژوال بیسیک،سی شارپ،اچ تی ام ال،و با تجربه ی کافی در طراحی سایت و فارسی سازی قالب بصورت حرفه ای فعالیت می کنم. 

طرح مدرن یکی از تخصصی ترین گروه های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت،فارسی سازی قالب، و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. گروه طرح مدرن از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1393 با مدیریت جدید و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری گشته است. تمرکز اصلی فعالیت گروه بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و فارسی سازی قالب باشد.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید.
 
دریافت آسان

تا60روز دریافت رایگان

 
درگاه بانک ملت

پرداخت با کارت های عضو شتاب

 
خرید مطمئن

دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد

 
پشتیبانی 24 ساعته

تلفن : 09308662706

قالب های جدید

ستاد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیکی

مجوزهای فعالیت

             logo-samandehi